Svadba v stodole či na statku? Inšpirácia na miesta s romantickou atmosférou

V okamihu, kedy vás partner požiada o ruku, začnete premýšľať nad tým, aké svadobné šaty si oblečiete, aké snubné prstienky zvolíte a hlavne, kde vôbec bude oslava. V súčasnej dobe sa do popredia predierajú rustikálne svadby, na ktorých prevládajú prírodné materiály, ako je predovšetkým drevo. Ak by ste chcela mať svadbu v podobnom štýle, ale stále nenachádzate vhodnú lokáciu, poobzerajte sa po stodole alebo statku. Áno, aj na Slovensku existujú miesta, ktoré vám poskytnú presne to, čo hľadáte.

Svadby na statku alebo v stodole majú celý rad predností. V prvom rade vás nadchne priamy kontakt s prírodou, ktorá sa stane zároveň perfektnou kulisou pre fotenie. Samozrejmosťou sú ešte uvoľnená atmosféra a maximálne súkromie, pretože nerušíte bujarou oslavou nikoho v okolí, pretože statok či stodola sa väčšinou nachádzajú na samotke.

Prírodný areál Ľubianka

Ak túžite po tradičnej slovenskej svadbe a milujete všetko tradičné a staré, zapáči sa vám prírodný areál Ľubianka, známy tiež ako Stodola. Vzdušný a estetický priestor, živé kvety, malebná príroda, jedinečný štýl. Presne také sú svadby uskutočnené vo Stodole. Areál sa rozprestiera na Ľubianke, čo je časť dediny Oslany v okrese Prievidza.

Ranch 13 v Nemšovej

Ďalším čarovným miestom je Ranch 13 nachádzajúci sa v meste Nemšová, ktoré je vzdialené približne 12 kilometrov od Trenčína. Zariadený je vo westernovom štýle, a tak nechýbajú ani dobytok, lasa a ďalšie prvky spojené s westernom. Priestor si môžete prenajať pre svadbu, ale tiež vám prevádzkovatelia ponúknu služby v podobe degustácie vín, jazdeckých kurzov a podobne.

La Stodola

V malej obci Pobedim na západnom Slovensku v okrese Nové Mesto nad Váhom sa nachádza objekt zvaný La Stodola. Jedná sa o ideálne miesto pre svadbu či akúkoľvek inú životnú udalosť. Jedná sa o jednu z najväčších stodôl v danej lokalite, pričom dokáže hostiť až sto hostí.

Kontakt

Chcete tu publikovať článok, alebo získať spätný odkaz? Kontaktujte nás e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.