Svadobná cesta na Maldivy: Vyrazte do raja zamilovaných

svadobná cesta

Svadobné plánovanie je v plnom prúde? Ak ste si už zakúpila svadobné šaty, objednala snubné prstienky, perfektne naplánovala celú oslavu, potom je najvyšší čas vrhnúť sa na výber svadobnej dovolenky. Takzvané medové týždne by mali byť originálne, niečím výnimočné, a tak zabudnite na tradičné dovolenky v juhoeurópskych destináciách. Vydajte sa ďaleko za hranice Slovenska, a to konkrétne na Maldivy.

Maldivy sú často označované za tropický raj, pričom ponúkajú rozprávkovú dovolenku po celý rok, a tak nezáleží na tom, či sa tam vydávate v lete, alebo v zime. Ak milujete slnko, vodu a hlavne súkromie, Maldivy perfektne naplnia vaše očakáva.

V hoteli, alebo vlastnom domčeku?

Maldivy sú posiate luxusnými hotelovými rezorty, avšak nechýba ani možnosť bývať vo vlastnom drevenom domčeku. Zrejme ste už niekoľkokrát videla na fotkách, ako ku dreveným domčekom vedie dlhé drevené mólo. Áno, jedná sa o Maldivy.

Veľmi obľúbeným hotelom je Four Seasons, za ktorým však nezaostáva ani hotel Vela Private Island. Za zmienku stojí tiež ubytovanie Cheval Blanc Randheli s francúzskou pohostinnosťou. Svoje ojedinelé čaro má aj hotel Conrad Maldives Rangali Island, ktorý má otvorené dvere ako rodinám s deťmi, tak aj zamilovaným párom.

Maldivám luxus rozhodne nechýba

Teplota vzduchu sa stabilne pohybuje okolo 27 ° C, obloha je po celý rok jasná, more tyrkysové. Presne tak by sa dali charakterizovať Maldivy rozprestierajúce sa v Indickom oceáne. Jedná sa o súostrovie, ktoré sa dostáva čoraz častejšie do hľadáčika novomanželov. Ak ste teda premýšľala nad tým, kde si užijete spoločné chvíle so svojím manželom, Maldivy sú ideálnym cieľom. Spokojná budete po všetkých stránkach, či už s prostredím, alebo so službami. Maldivy sú synonymom pre luxus a prepych.

Kontakt

Chcete tu publikovať článok, alebo získať spätný odkaz? Kontaktujte nás e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.