Pripravte sa na svadobnú noc, kotvičník zemný vám zvýši libido

kotvičník zemní

Svadobná noc býva často preceňovaná. Ak si predstavujete, že strávite niekoľko hodín vášnivým milovaním, potom ste na omyle. Väčšinou novomanželia po náročnej svadobnej hostine zaspia, čo je pochopiteľné, keď sú od skorých ranných hodín na nohách. Ak aj tak si nechcete nechať ujsť svadobnú noc, môžete tomu trošku pomôcť, a to zázračnými bylinkami. Počuli ste napríklad o kotvičníku zemnom?

Zabudnite na pochybné pilulky, pri ktorých často ani neviete pôvod alebo zloženie. Vyskúšajte skôr bylinky, ktoré nielenže dokážu zvýšiť libido, ale tiež majú celý rad ďalších pozitívnych účinkov na organizmus. Pozrieme sa teraz priamo na kotvičník zemný, ktorý je tak ospevovaný.

Kotvičník zemný nažhaví vás i partnera

Kotvičník zemný, ktorý je známy tiež ako bulharský kotvičník či bulharský tribulus, sa vyskytuje v Európe, Ázii, Afrike aj Austrálii. Jedná sa teda o dostupnú bylinku, ktorá sa preslávila najmä tým, že zvyšuje chuť na posteľové hry. Práve na tieto účely kotvičník používali už antickí Gréci.

Kotvičník zemný má však aj iné účinky. Všestranná bylinka sa napríklad v Ázii používa na liečbu pečene a obličiek či k zvýšeniu obranyschopnosti organizmu.

Aké sú účinky kotvičníka?

Bylinka tíši bolesti hlavy, pomáha pri stavoch nepokoja a úzkosti, pozitívne pôsobí na sexuálnu dysfunkciu a ochorenia obličiek. Poradí si aj s chorobami močovej sústavy, chudnutím a nespavosťou. Veľmi často sa odporúča na zvýšenie plodnosti ako u žien, tak aj mužov. Ak teda máte problém s otehotnením, naordinujte kotvičník zemný sebe i partnerovi.

Ak chcete bylinku kúpiť vo forme kapsúl, pozrite sa do e-shopu EXOTIC HERBS, ktorý zasiela svoje produkty v rámci Českej republiky, ale aj na Slovensko.

Kontakt

Chcete tu publikovať článok, alebo získať spätný odkaz? Kontaktujte nás e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.